Logo

PLAC VO SELO BELICA

Број на оглас: 1699468 | Објавен на: 17.07.2018, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1150 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot e na 70m od restoran Belica se naoga na noviot pat za skopje placot e so site podgotveni dokumenti

poveke inf - 075-511-055
Cena po dogovor

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 ////////

Потврден огласувач