Logo

масажер за врат и др.

Број на оглас: 1700578 | Објавен на: 01.08.2020, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Масажа и Сауна

Вид на оглас: Се продава


Mасажер ,,Jiayin'' за масажа на грбот, вратот и рамената, половината, бутовите, нозете, рацете, и тн.
 Како тоа функционира - масажерот го отстранува заморот, и тоа има лековита сила. Со користењето на масажерот Jiayin можете да се ослободите од болката, да се ослободите од напнатоста и да се опуштите. Со користенјето, имате корисен ефект во циркулацијата на крвта во мускулите, како и ослободуванје од шилци. 
Карактеристики на масер за вратот и грбот:
- Лесен за користење
- Релаксирачки, антицелулитен - моќен масер
- Користење на рацете
- За различни делови од телото
- Ја подобрува циркулацијата на крвта и лимфниот проток
- Ја ублажува болката и ги релаксира мускулите
- Масажата продира во подлабоките слоеви на мускулите.
- Го ублажува стресот и напнатоста.
 Спецификации на ВИБРОМАСАЖЕРОТ за вратот и грбот Jiayin Модел MJY-816:
Напојување: 220 V - 50 Hz
Материјал: синтетичка кожа.
Авто-тајмер: 10 минути
Малку користен. 079284080

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач