Logo

VW Transporter T5 Hoch & Lang

Број на оглас: 1701276 | Објавен на: 12.12.2017, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.599 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Klima i Vebasto i vo tovarniot del,
2007 godina,253 000 km , so
Servisna istorija od Germanija ,za site kilometri,
registrirano do 31 avgust 2018,
MOZNA ZAMENA ZA POMALO VOZILO DO 3000 EUR
Doneseno od Germanija
eden sopstvenik,

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач