Logo

Kalapi za vestacki kamen

Број на оглас: 1701746 | Објавен на: 04.12.2018, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач