Logo

Televizor samsung

Број на оглас: 1701882 | Објавен на: 04.08.2015, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Производ: Останато

Големина: 51 cm (20 inch)

Цена: 50 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


televizorot e vo odlicna sostojba mu fali samo dalecinski

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Tomas