Logo

Prodavam ispraven,, ALANSER G ,,za Astra 1.7 isuzu motor

Број на оглас: 1704373 | Објавен на: 18.02.2017, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: astra vektra

Tип на делови: Останато

Цена: 4.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ispraven alanser za opel astra ili vektra

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач