Logo

Silazer za pcenka Silaza cllas

Број на оглас: 1705189 | Објавен на: 26.03.2020, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Donesena od italia
Model CLAAS splinder 20 ..
Brz model....ekstra cudo model..
tel 071 930 750 tocen broj......

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач