Logo

SERVIS NA KLIMA UREDI DEMONTAZA-MONTAZA

Број на оглас: 1705365 | Објавен на: 20.06.2018, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Вид на оглас: Се продава


Vrsime profesionalen servis za klima uredi, nivno polnenje so freon, montaza demontaza, dezinfekcija, polnenje i na avto klimi.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Volt servis

Потврден огласувач