Logo

MERCEDES E 280 CDI OD 2005 GODINA-ELEGANCE

Број на оглас: 1706657 | Објавен на: 19.02.2018, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-MERCEDES E 280 CDI OD 12/ 2005 GODINA
-SO KOMPLETNI SERVISNI DOKUMENTI
-DVA KLUCA ORIGINALNI I KOD KARTICKA
-PERFEKTNO SOCUVAN BEZ FARBANICI
-REGISTRIRAN CELA GODINA NA MK TABLI
-AVTOMATSKI MENUVAC-7G TRONIC
-KOMPLETNA FABRICKA FUL OPREMA
-DONESEN OD GERMANIJA PRV SOPSTVENIK.
Tel: 071 / 275-285

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Mendis

Потврден огласувач