Logo

HOBEL(dolgoodna rendisalka)

Број на оглас: 1707437 | Објавен на: 28.08.2016, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dolgodna rendisalka vo ispravna soostojba.
Cena 50den/kg

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Drage Jovanovski