Logo

AUDI A3 1.8

Број на оглас: 1710016 | Објавен на: 15.11.2017, 08:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za Audi A3 1.6 16v benzin. Godina 1998 so fulloprema klimatronik. Pominati 180000 km se prodava na delovi.

Огласи од: Florim

Florim

Кичево

Станете Премиум член

 Кичево

Прати Е-Маил

 Florim

Потврден огласувач