Logo

kombajna new holland clayson 1540 hitno i evtino

Број на оглас: 1711868 | Објавен на: 19.08.2017, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


prodavam kombajna new holland clayson 1540 vo extra sostojba mnogu dobra se raboti na nejze , INFORMACII SAMO NA OVOJ BROJ
GOCE 071/424-497 SVETI NIKOLE-s.GJUGJANCI

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач