Logo

Kazan-kazani

Број на оглас: 1713677 | Објавен на: 19.05.2018, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


izrabotuvam kazani za rakija i vrsam sanacija na osteteni

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Санде Мојчески

Потврден огласувач