Logo

Деловен објект Тетово с.Лешок

Број на оглас: 1714341 | Објавен на: 20.03.2017, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 326.000 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловон објект во Тетово с.Лешок.
Деловниот објект се состои севкупно 7815м2 од кои 1530м2 се објекти а 6200м2 се земјиште.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Tiendi Kompani (претпријатие)