Logo

anlaser za tipo,vodna pumpa I hladnjak so perka za maruti.

Број на оглас: 1715966 | Објавен на: 02.06.2017, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: maruti

Tип на делови: Останато

Цена: 1.600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Anlaser za fiat tipo ispraven,(1600 den)hladnjak so perka za maruti(1200den)bez perka 600 samo hladnjak lepen e gore I vodna pumpa za maruti suzuki(1200den)bendeks za maruti(2x600 den ispravni)pojacalo za vo kola (1200 den)motor za brisaci za lada(800 den)karburator za tiko anlaser za tiko, moze zamena, pracam po kargo,.moze I na e-mail ili sms

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач