Logo

Rezervna guma

Број на оглас: 1716404 | Објавен на: 27.03.2018, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam mala rezervna guma 14ka i 13ka
4 x 98, tri parcinja

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач