Logo

VIBROACTION Масажер \\\ Runners Fitness ///

Број на оглас: 1718034 | Објавен на: 12.01.2017, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Фитнес реквизити и Додатоци

Вид на оглас: Се продава


VIBROACTION е револуционерен појас за обликување на целото тело

Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце.
Помага при согорувањето масни наслаги и го зајакнува мускулното ткиво без вежбање.
Ја подобрува циркулацијата на крвта и ви ги масира нозете и стапалата.
Ја намалува напнатоста во мускулите и го масира вашето тело со 5 различни брзини.
VIBRO SHAPE е едноставен, брз и ефикасен ремен за вежбање!
Едноставен за употреба.
Ви заштедува пари.

Достава низ цела Македонија

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners Fitness