Logo

Toneri site HP i Canon Laserski printeri

Број на оглас: 1719346 | Објавен на: 18.03.2019, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


Vrsime repariranje na HP i canon toneri za site modeli na printeri HP1010/1012/1018/1022/1020/M1005/P3015/ P1102/P1005/285A/83A/36A/Q6511A/HP 1600/2600/1500/2500/2550/HPP3005/2400/2300 kako i za Canon LBP 2900/6000/6020/5000/5500/

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач