Logo

Виа Апартмани

Број на оглас: 1719524 | Објавен на: 12.01.2019, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветна.
(soba,sobi,apartman,apartmani,izdavam sobi,izdavam soba)

TEL ZA KONTAKT
075246261
075246261

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 vladimir

Потврден огласувач