Logo

Се продава приватен имот,овошна градина со куќа и шума

Број на оглас: 1721707 | Објавен на: 04.08.2020, 00:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 17000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 17.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


info: 071 494 574

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 User96

Потврден огласувач