Logo

Продава половен инвертар за кафичи кафани

Број на оглас: 1722681 | Објавен на: 05.04.2017, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Вид на оглас: Се продава


075299834
071794594

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач