Logo

СЕ ПРОДАВА

Број на оглас: 1723305 | Објавен на: 31.08.2017, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА ПРОТИВ ПОЖАРЕН АПАРАТ

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 bmw

Потврден огласувач