Logo

bosch pumpa 1,9 tdi

Број на оглас: 1727427 | Објавен на: 04.12.2018, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.999 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


bosch pumpa za volkswagen-audi,
- elektronska od 19 tdi odgovara za poveke modeli(90-110ks)
-izvadena e od motor so skinat kaish-motorot imal mala kilometraza

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач