Logo

selfi stap,so bluetooth...5 €.

Број на оглас: 1728481 | Објавен на: 29.06.2017, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Вид на оглас: Се продава


selfi stap,so dajinsko bluetooth...tel.043.418-995
i mob.075.540.610....tel.broj sto e dole ne e vo funkcija.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 m

Потврден огласувач