Logo

***Kapital***Ekskluzivno Kuka vo Velgosti

Број на оглас: 1728913 | Објавен на: 04.09.2017, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 223 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 696 m²

Цена: 120.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Шифра 20 061

Ексклузивна понуда:

Куќа во Велгошти 223 мкв со дворно место 273 мкв и градина 423 мкв.

Вкупна повшина на парцела 906 мкв.

Куќата е со 2 засебни влеза, 2 гаражи и 2 летни кујни.

Распоред во влез 1:

- приземје - дневна со трпезарија и кујна, бања и предсобје

- кат - 3 спални, предсобје и 2 тераси

Распоред во влез 2:

- приземје - дневна со трпезарија и кујна, спална, бања и предсобје

- кат - 3 спални, предсобје и 2 тераси

Влез 1 е целосно реновиран.

За повеќе информации посетете ја нашата веб страна www.kapitalohrid.mk
e-mail contact@kapitalohrid.mk
070 388 844
078 232 047
046 611 144

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид (претпријатие)

Потврден огласувач