Logo

2 transporteri za nosenje bebe

Број на оглас: 1731975 | Објавен на: 15.07.2017, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 transporteri-na slikite, vo odlicna sostojba za cena od 2500 den..ili sekoj posebno za cena od 1000 den

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач