Logo

Iveco Stralis euro3 430 2003g

Број на оглас: 1732418 | Објавен на: 17.09.2017, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Iveco Stralis euro 3 430 ks 2003 godina vo odlicna sostojba so pominati 840000km.napraven kompleten servis(ulje, site filtri, diskovi, plocki, set lamela).gumi napred 80% nazad 70%
Mozna e i zamena za bager

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Nekom Trans

Потврден огласувач