Logo

KYFER TOSCA BREND ZA PATYVANE ODLICEN

Број на оглас: 1733158 | Објавен на: 29.09.2018, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Предмети за патување

Вид на оглас: Се продава


KYFEROT E SUPER BREND TOSCA KVALITETEN SO SILIKONSKI TRKALCA MOZE DA NOSI MNOGY TEZINA. ZA POVEKE INFORMACI JAVETE SE NA 077628216 BOZIDAR

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Bozidar

Потврден огласувач