Logo

PASAT 2 1.8 BENZIN NA DELOVI

Број на оглас: 1740910 | Објавен на: 12.02.2020, 21:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1992

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASAT 2 1.8 BENZIN NA DELOVI PRAKAM PO KARGO

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач