Logo

Zvucnici kutija 12'' sirokopojasni 2x150w rms 95db 8ohm

Број на оглас: 1741896 | Објавен на: 22.11.2020, 02:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Zvucnici kutija 12'' sirokopojasni 2x250w rms 95db 8 ohm. Edniot bas e Eminence, drugiot e Bots TVM. Dvata za 6000 den.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач