Logo

Plug italianski kako vov nesto novvvooo

Број на оглас: 1744526 | Објавен на: 07.12.2018, 21:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Donesen od italia
Kvalitet italjanski
5 komada
Naracnivo se..Pro orange...
Tel 071 930 750

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 DelcevoDelcevo

Потврден огласувач