1 / 12
NAJ EFTINI CENI VO MAKEDONIJA KONTEJNERI KONTEJNER
1 €
25.05.2022 00:25

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PROIZVEDUVAME MONTAZNI KONTEJNERI IMAME I NA LAGER SEKAKVI DIMENZII PO VAS IZBOR KEN PANEL VI NUDI NAJEFTINI CENI VO MAKEDONIJA
WWW.KENPANEL.MK
TELL:
070-706-116
078-360-713

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам