Logo

Baram kajaci za kupuvanje po povolna cena

Број на оглас: 1745705 | Објавен на: 20.01.2019, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Вид на оглас: Се бара


Baram kajaci da kupam po povolna cena moze da kontaktirame na telefon:
070 297 037
046 285 063

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач