Logo

Prodavam pletena nisalka za dvor ili terasa

Број на оглас: 1748311 | Објавен на: 30.10.2016, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pletena nisalka za dvor ili terasa ima alki na nea i lesna e za montaza.
Imam pogolema kolicina.
Extra cena za na golemo.
Prakam po kargo

 Кичево

Прати Е-Маил

 Vivas

Потврден огласувач