Logo

продавам нови не облечени чизми „ Планика “

Број на оглас: 1750990 | Објавен на: 02.10.2018, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 43

Боја: Црна

Цена: 1 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


продавам нови не облечени чизми марка “Планика „ br 43. црна боја. Цена 6000. контакт лице Оливер.
тел за контакт:071 232 745

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 vanja

Потврден огласувач