Logo

GENERIC 125cc KAKO NOV !

Број на оглас: 1751244 | Објавен на: 05.02.2018, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2009

Модел: GENERIC 125cc KAKO NOV !

Километри: 15000

Цена: 850 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava GENERIC 125cc Avstrisko proizvotstvo EXTRA ZACUVAN KAKO NOV !
Redovno servisiran meneto ulje na sekoi 1000km

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач