Logo

Termo Fasada

Број на оглас: 1751582 | Објавен на: 19.04.2019, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Изолација

Вид на оглас: Се продава


Изработка на Термо Изолациони Фасади,20годишно искуство со врвен квалитет,со гратис бордури околу прозори.
Работиме со наш материјал и наше скеле.По ваша желба ве носиме на места каде што имаме работено, на лице место да се уверите во НАШИОТ КВАЛИТЕТ.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач