Logo

Евтино издавам дуќан во Капиштец

Број на оглас: 1760140 | Објавен на: 21.03.2017, 00:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30

Спрат: 0

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам два дуќани од по 16м2 и 14м2 вкупно 30 м2 , може поединечно или како еден , истите имаат WC и се на добра локација во Капиштец до Т.Ц. Зебра . Контакт тел 071 . 218 – 839 .

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач