Logo

GARELLI SKUTERI VO GSG !

Број на оглас: 1760149 | Објавен на: 14.02.2019, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2015

Модел: GARELLI

Цена: 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


ГСГ КОМПАНИ ДОО НЕГОТИНО , овластен дилер за Скутери од програмата на GARELLI...

*Можност за плаќање на кредит , без Учество и до 72 Рати...

*Бесплатна достава на Скутерот...

*Повелете и посетете не на: ул.М.Тито 123*
*ГСГ Компани доо Неготино*

тел.043/371-008
моб.075/420-055
skypename: gsgcompany008

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 GSG Company (претпријатие)

Потврден огласувач