Logo

sadnici kalinki

Број на оглас: 1761043 | Објавен на: 08.09.2017, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


prodavam sadnici kalinki sadnicite se od krupnata sorta i blagi 40 - 80 cm i prodavam sadnici limon,mandarina ,portokal, kamkat 075556652

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 zimzeleni

Потврден огласувач