Logo

kengur

Број на оглас: 1761626 | Објавен на: 28.11.2017, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


prodavam nov kengur za bebe
se nosi od napred i nazad od dvete strani

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач