Logo

VO DELOVI VW GOLF 4 KARAVAN 1.9 PD

Број на оглас: 1762847 | Објавен на: 17.04.2018, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: GOLF 4

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 11.111 €

Категорија: Моторни Возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


-GOLF 4 TDI VO DELOVI
-GOLF BENZINEC VO DELOVI
-SARAN TDI VO DELOVI
-MENJACI SO 6 BRZINI
-MOTORI
-TURBINI
-LETVI
-ZAMAJCI
-DIZNI
-LIMARIJA VO CELOSNO

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач