Logo

NOVI krevetcinja

Број на оглас: 1765092 | Објавен на: 25.03.2018, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


novi krevetcinja vo poveke boi,dimenzii 120-60 .regulirane nivoto na visina na duseko i resetkata.toni tel:078553682.Dostavka i po kargo.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 antoni