Logo

MERCEDES ml 270

Број на оглас: 1765211 | Објавен на: 20.03.2017, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 270

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 7.999 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


+ 4 letni gumi
cipot e vo odlicna sostojba moze da go proverete vo bilo koj servis .Za kes ekstra cena ****

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач