Logo

Издаваме трособен стан во Центар

Број на оглас: 1765748 | Објавен на: 20.09.2020, 01:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 73 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам трособен наместен стан од 7о м2 со две спални соби, дневна соба со трпезарија и кујна ,купатило и две тераси.Станот е опремен со сите апарати за домаќинство и има парно греење. Станот се наоѓа во Центарот на Скопје, во близина на Архитектонски факултет, до Амбасада на Романија.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач