Logo

Продавам eксклузивна градежна парцела во населба карпош - ку

Број на оглас: 1765801 | Објавен на: 17.09.2020, 01:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2819 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам атрактивен плац - градежно неизградено земјиште. Лесно достапна локација со обезбеден пат од два правци.

Плацот е пренослив и со средени документи. Идеален е за изградба на индивидуални станбени и поголеми градежни објекти.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач