Logo

VIPTAXI SOFIA-THESSALONIKI centar Airport

Број на оглас: 1766829 | Објавен на: 28.05.2019, 18:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 90 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Предмети за патување

Вид на оглас: Се продава


extra cena...osigurani patnici...prevozot se vrsi so E class mercedes ...klimatizirani ...
skopje-sofia airport 5000 den
skopje-solun airport 5000 den

070 756 179
077 734 761

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  goce benz stamenkov

Потврден огласувач