Logo

Renault Kangoo 1.9D

Број на оглас: 1766873 | Објавен на: 14.10.2017, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.150 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Pikapot e vo odlicna sostojba smeneto mu e:
Komplet servis ulje,filtri,zategaci,kaisi rebrest liniski,vodna pumpa drzaci na motor sponi jabucici cauri set menjac(lamela,potisna ploca,drug lager korpa)

Mozna zamena za pogolemo vozilo kombe cenata za zamena e druga.


Extra cena bez zameni fiksnoo!!!

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач