Logo

Bass gitara Peavey cirrus BXP 5 bubinga top

Број на оглас: 1767417 | Објавен на: 18.06.2018, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Nov,Odlicen, Profesionalen !
Handcrafted in Indonesia + USA Cirrus original aktivna elektronika!
Kupen od Artist systems Beograd

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач