Logo

traktor

Број на оглас: 1767763 | Објавен на: 10.06.2018, 00:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava IMT 539 vo odlicna sostojba so kabina i kompresor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач